Ako si vybrať bezpečnostné dvere?

Návštevníci, ktorí prichádzajú na naše internetové stránky alebo nás navštívia osobne v našich prevádzkach sa pri svojom rozhodovaní o kúpe bezpečnostných dverí často trápia s mnohými otázkami.

Návštevníci vravia, že:

  • ponuky bezpečnostných dverí na trhu sú na prvý pohľad skoro rovnaké,
  • všetci predajcovia vravia to isté,
  • dvere vyzerajú rovnako
  • a jediné, čo sa mení je cena.

Návštevníci si chcú pritom kúpiť dvere, ktoré im vydržia dlhé roky a zároveň  splnia všetky ich požiadavky na primeranú bezpečnosť. Ako teda majú zákazníci poznať, ktoré dvere sú skutočne kvalitné, bezpečné a ktoré zároveň dlho vydržia?

V dnešnej dobe je asi jedinou odpoveďou odporúčanie, aby sa snažili o plánovaných dverách dozvedieť čo najviac. O stabilite firmy, ktorá dvere predáva, ako dlho je na trhu, aký poskytuje servis, akú poskytuje na dvere záruku a podobne. V neposlednom rade je dôležité, ako sa ktorá firma dokáže zákazníkovi venovať a vypočuť si jeho dôvody kúpy bezpečnostných dverí. Odborník by mal vedieť odporúčiť práve také bezpečnostné dvere, ktoré svojou cenou aj kvalitou najlepšie splnia zákazníkove očakávania.

Na týchto stránkach nájdete množstvo ďalších rád a informácií, ktoré by Vám mali pomôcť, ako si správne dvere vybrať. A ak sa aj napriek tomu nebudete vedieť rozhodnúť, neváhajte a kontaktujte nás alebo nás navštívte osobne a my sa vám radi budeme venovať.

Ďalšie rady pri výbere bezpečnostných dverí

"Z hľadiska bezpečnosti je dobré, keď si ľudia dávajú vchodové bezpečnostné dvere. Samozrejme veľmi veľa ľudí to podcení. Podcení to z hľadiska toho, že nemajú mi čo ukradnúť, nemám tam nič, načo sú mi takéto bezpečnostné dvere. Ako sami vieme, ľudia si menia dvere až keď sú vykradnutí, prípadne vyhoria, suseda vykradnú... Z tohto dôvodu si ľudia začnú uvedomovať, že je dôležité si dať vchodové dvere vymeniť, najlepšie za bezpečnostné, ktoré by mali spĺňať určitý štandard..."

Aj takéto takzvané bezpečnostné dvere sa ponúkajú a predávajú na slovenskom trhu