BEZPEČNOSTNÉ DVERE

Zameriavame sa na výrobu štandardných a atypických výrobkov podľa zadania zákazníka.
Obchodné zastúpenia máme rozmiestnené po celom Slovensku. Našim dlhodobím cieľom je uspokojiť požiadavky zákazníka s dôrazom na kvalitu a termín vyhotovenia. Certifikovaný set s Bezpečnostnými dverami AK200/3 a bezpečnostnou zárubňou s dvojitým tesnením 3 trieda bezpečnosti – RC3 EN1627

Bezpečnostné dvere AK200/3 majú 17 istiacich bodov, sú celokovej konštrukcie tvorenej oceľovými platňami pozváranými do jedného pevného celku vystuženého vodorovnými a zvislými oceľovými výstuhami. Zámok je ochránený vysoko odolným kaleným štítom s odolnosťou voči vŕtaniu a páčeniu. Trojité aktívne čapy uzamykacieho mechanizmu s vysunutím až 24 mm poskytujú maximálnu odolnosť voči vypáčeniu. Rozvorový mechanizmus je chránený krytom mechanizmu. Zdvojené pasívne čapy na závesovej strane dverí zabránia prekonaniu páčením aj vyrazením. Závesy na dverách majú špeciálne teflónové puzdro pre ľahké otváranie a zatváranie bez potreby mazania. Závesy s pasívnymi istiacimi bodmi sú pevne spojené s masívnou závesovou výstuhou, ktorá prechádza celou výškou dverí a je prizváraná ku kovovému korpusu dverí.  Závesová výstuha dáva konštrukcii dverí extrémnu pevnosť a stabilitu. Zámková strana dverí je vystužená obdobným spôsobom špeciálnym omega profilom. Omega profil je neoddeliteľne spojený zvarmi ku kovového korpusu dverí. Je v ňom upevnený zámok a prechádzajú nim aj aktívne istiace trojčapy. Tento dômyselný a tuhý konštrukčný celok, ktorým sa dvere FORNOX vyznačujú, poskytuje najvyššiu záruku odolnosti aktívnych istiacich bodov. Niektorí výrobcovia ponúkajú riešenia kedy lištové zámky a istiace body len priskrutkované ku dverám maličkými skrutkami. Vnútro dverí je vyplnené izoláciou s tepelno-zvukovo-požiarnymi vlastnosťami. Povrch  dverí tvorí vysoko odolná povrchová úprava dverí z MDF LAMINO, s dizajnom dreva, alebo v škále RAL. Polodrážka dverí má rovnaký dizajn a dvere pôsobia celkovo veľmi estetickým dojmom. Na dverách v polodrážke je protihlukové, protiprachové a protipachové odolné EPDM tesnenie s dlhou životnosťou. Každé dvere sú vhodné ako otvárané do aj von z chráneného priestoru. Veľkou výhodou je možnosť dodatočného skrátenia dverí v spodnej časti v prípade krivej podlahy v byte, alebo pri výmene novej podlahy. Dvere je možné povrchovo vyhotoviť v rôznych úpravách na želanie zákazníka s nepriezvučnosťou 36, alebo 40dB, alebo s atypickými rozmermi, či rôznymi prvkami pasívnej ochrany EZS. Pre viac informácií kontaktujte predajcu produktov FORNOX vo vašom okolí.

KONKURENČNÉ VÝHODY PRODUKTOV FORNOX Posunuli sme hranice bezpečnosti a komfortu Slovenský výrobok od odborníkov s 20ročnou praxou. Dvojité tesnenie ako štandard 1x dvere+1x zárubňa, účinne bráni prenikaniu pachov, prachu, hluku a naviac umožňuje tiché zatváranie bez búchania s dverami. 17 istiacich bezpečnostných bodov ako štandard. Protihluk 36 alebo na vyžiadanie až 40 decibelov. Certifikovaná 3 bezpečnostná trieda (EN1627-RC3). Kvalitné doplnky od popredných európskych výrobcov. Odolné povrchové úpravy. Záruka na rozvorový mechanizmus 72mesiacov. Bezplatné poradenstvo u odborníkov. Bezpečnostný set zhotovený výhradne zváraním bez nitovania. Možnosť pre dodatočné skrátenie dverí pri novej podlahe. Možnosť kombinovať s doživotnými zárubňami. Záručný aj pozáručný servis.