ZÁRUBNE SO ZVÝŠENOU BEZPEČNOSŤOU

Zameriavame sa na výrobu štandardných a atypických výrobkov podľa zadania zákazníka.
Obchodné zastúpenia máme rozmiestnené po celom Slovensku. Našim dlhodobým cieľom je uspokojiť požiadavky zákazníka s dôrazom na kvalitu a termín vyhotovenia. Oceľová zárubňa typu CGVS s nerezovým prahom ku dverám VS so zvýšenou bezpečnosťou

Oceľová zváraná zárubňa CGVS ku dverám so zvýšenou bezpečnosťou typu VS sa dodáva v prevedení CG. Je vhodná do každého druhu muriva s výslednou hrúbkou múru 16cm a viac. Je vhodná aj k montáži v miestach s krivými stenami. Vyrobená je z oceľového plechu hrúbky 1,5mm. Výhodou týchto zárubní je nastavovací záves, ktorý umožňuje nastavenie dverí do roviny. V miestach uzamykacích istiacich bodov je zárubňa prispôsobená a sú v nej pripravené otvory.  Na zárubni je celkom 6ks masívnych kotiev do betónu. Na nerezovom prahu je protihlukové odolné EPDM tesnenie s dlhou životnosťou. Celá zárubňa je zváraná a nie je nitovaná! Tvorí pevný celok. Dodáva sa v povrchovej úprave RAL 8028 práškovou farbou s nerezovým prahom. Zárubňu je k múru možné kotviť zváraním.

KONKURENČNÉ VÝHODY PRODUKTOV FORNOX Posunuli sme hranice bezpečnosti a komfortu Slovenský výrobok od odborníkov s 20ročnou praxou. Odolná povrchová úprava práškovou vypaľovanou farbou. 5 istiacich bezpečnostných bodov ako štandard. Nastaviteľné závesy. Bezplatné poradenstvo u odborníkov. Dverový set zhotovený výhradne zváraním bez nitovania. Možnosť zvárania zárubne do stavebného otvoru. Záručný aj po záručný servis.