VSTUPNÉ DVERE SO ZVÝŠENOU BEZPEČNOSŤOU Z OCELE

Zameriavame sa na výrobu štandardných a výrobkov podľa zadania zákazníka.
Obchodné zastúpenia máme rozmiestnené po celom Slovensku. Našim dlhodobým cieľom je uspokojiť požiadavky zákazníka s dôrazom na kvalitu a termín vyhotovenia. Vstupné dvere so zvýšenou bezpečnosťou z ocele s tesnením typu VS základný stupeň ochrany

Schéma dverí VS Vstupné dvere so zvýšenou bezpečnosťou model VS majú 5 istiacich bodov, sú celkovej konštrukcie tvorenej oceľovými platňami pozváranými do jedného pevného celku vystuženého vodorovnými a zvislými oceľovými výstuhami. Zámok je chránený vysoko odolným kaleným štítom s odolnosťou voči vŕtaniu a páčeniu. Trojité aktívne čapy zamykacieho mechanizmu zámku s vysunutím až 24 mm poskytujú maximálnu odolnosť voči vypáčeniu. Pasívne čapy na závesovej strane dverí bránia prekonaniu páčením aj vyrazením. Vnútro dverí je vyplnené izoláciou s tepelno-zvukovo-požiarnymi vlastnosťami. Povrch dverí tvorí vysoko odolná povrchová úprava z MDF, s dizajnom dreva. Polodrážka dverí rovnako s dizajnom dreva. Na dverách v polodrážke je protihlukové odolné EPDM tesnenie s dlhou životnosťou. Dvere sú vhodné ako otvárané do aj von z priestoru. Veľkou výhodou je možnosť dodatočného krátenia dverí v spodnej časti v prípade krivej podlahy v byte, alebo pri výmene novej podlahy.

KONKURENČNÉ VÝHODY PRODUKTOV FORNOX Posunuli sme hranice bezpečnosti a komfortu Slovenský výrobok od odborníkov s 20ročnou praxou. Tesnenie na dverách ako štandard (účinne bráni prenikaniu pachov a hluku). 5 istiacich bezpečnostných bodov ako štandard. Oceľová zváraná konštrukcia. Kvalitné doplnky od popredných európskych výrobcov. Odolné povrchové úpravy. Bezplatné poradenstvo u odborníkov. Dverový set zhotovený výhradne zváraním bez nitovania. Možnosť pre dodatočné skrátenie dverí pri novej podlahe. Zárubňa s nastaviteľnými závesmi a nerezovým prahom. Záručný aj pozáručný servis.