BEZPEČNOSTNÉ ZÁRUBNE MZKA

Zameriavame sa na výrobu štandardných a atypických výrobkov podľa zadania zákazníka.
Obchodné zastúpenia máme rozmiestnené po celom Slovensku. Našim dlhodobým cieľom je uspokojiť požiadavky zákazníka s dôrazom na kvalitu a termín vyhotovenia. ZÁRUBŇA TYPU MZKA SPĹŇA POŽIADAVKY BEZPEČNOSTNEJ A PROTIPOŽIARNEJ ODOLNOSTI.

Bezpečnostná zárubňa v prevedení MZKA  je určená do všetkých druhov muriva. Je to dvojdielna zárubňa, takzvaná obložková zárubňa. Štandardne sa vyrába s ostením 100 a 150mm pričom sa dá nastaviť podľa potreby v rozsahu -20 až +25mm. Svojimi límcami prekryje okraje steny s opadanou omietkou po vybratí pôvodnej zárubne. Veľkou výhodou tejto zárubne je, že v prípade jej výberu nevidno stopy po montáži betónovaním. Konštrukčne je vhodná k montáži aj do stavebných otvorov s krivou stenou, ktorú dokonale obopne. Veľkou výhodou týchto unikátnych zárubní je skutočnosť, že každý jej prvok je vymeniteľný! Už viac nebude vo vašom byte nutné vykonávať hrubé a prašné stavebné činnosti. Doživotná zárubňa! V miestach uzamykacích istiacich bodov je zárubňa zosilnená oceľovou platňou. V mieste zámku je zárubňa zosilnená vysoko odolným a pritom veľmi estetickým bezpečnostným protikusom zámku, ktorý má za úlohu okrem iného ochraňovať zárubňu voči poškrabaniu a umožniť ľahké zabuchnutie dverí. Dvere sú osadené na 3ks nastaviteľných závesov, ktoré umožňujú presné nastavenie. V štandarde je na zárubni MZKA odolné celoobvodové protihlukové, protiprachové a protipachové tesnenie z materiálu EPDM, ktoré sa vyznačuje dlhou životnosťou. Celá zárubňa je zvarená a nie je nitovaná! Štandardne je zárubňa v prevedení s nerezovým alebo dreveným prahom, ale je možné ju vyrobiť aj v bezbariérovom prevedení. Zárubňu MZKA je možné pred zabetónovaním zvariť k oceľovým kotvám pevne osadeným v stavebnom otvore, čo násobne zvyšuje pevnosť zabudovania. Dodáva sa v povrchovej úprave RAL9003 (biela), alebo RAL8028 (hnedá), alebo na prianie zákazníka v odtieňoch podľa vzorkovníka RAL CLASIC. V ponuke sú aj zárubne v úprave PRÉMIUM s dekorom dreva. Dverový uzáver so zárubňou MZKA má dvojité tesnenie a dvere nebúchajú!

KONKURENČNÉ VÝHODY PRODUKTOV FORNOX Posunuli sme hranice bezpečnosti a komfortu Slovenský výrobok od odborníkov s 20ročnou praxou. Dvojité tesnenie ako štandard1x dvere+1x zárubňa, účinne bráni prenikaniu pachov, prachu, hluku a naviac umožňuje tiché zatváranie bez búchania s dverami. Zosilnenia pre 17 istiacich bezpečnostných bodov ako štandard. Certifikovaná 2 a 3 bezpečnostná trieda (EN1627-RC3). Široká škála odolných RAL povrchových úprav – komaxit. Bezplatné poradenstvo u odborníkov. Bezpečnostný set zhotovený výhradne zváraním bez nitovania. Nastaviteľné závesy. Nerezový prah. Nerezový protikus zámku. Celokovová zváraná konštrukcia. Doživotná zárubňa. Záručný aj pozáručný servis.