Recenzie

Ďakujeme veľmi pekne za ochotu namontovania dverí v rýchlom čase s výborne odvedenom robotou. Pán Kocmánek s kolegom odviedli odbornú a kvalitnú prácu a vo firme sme sa stretli s ľudským prístupom.

Milan Šipula

Je to top odborník, vždy ochotný pomôcť. Ďakujeme ešte raz za profesionálny prístup. Kiež by bolo takých ľudí viac.

Ing. Svetlík

Chcem touto formou vyjadriť jedno veľké ďakujem pánovi Jánovi Kocmánkovi, ktorý ako jediný zo šiestich ľudí, ktorým sme sa pokúšali dovolať cez víkend, aby prišli otvoriť zabuchnuté dvere, kde moja matka spadla a nevládala prísť otvoriť vstupné dvere, ochotne a rýchlo prišiel. Veľmi oceňujeme takúto ochotu pomôcť a vyjadrujeme pochvalu a vďaku.

Lašková Miriam

Pán Kocmánek, veľmi ochotný Pán, rýchly a ústretový, veľká spokojnosť

Lucia Dráfiová

Super prístup, rýchlosť. Naozaj ďakujem za pomoc.

Tomáš Páleš

Stalo sa to presne na Silvestra roku 2019, keď sme sa na poludnie vracali s manželkou a dvoma deťmi domov. Pri vstupe do bytu sa naše dvere správali trochu podozrivo, vošli sme dnu a neskôr sa naše podozrenie potvrdilo. Dvere sa zasekli a my sme ostali uväznený vo vlastnom byte! Miestny predajca bezpečnostných dverí na Silvestra odmietal zodvihnúť telefón a pomôcť nám a tak sme skúsili kontaktovať pána Kocmánka z Banskej Bystrice s prosbou o pomoc. Dobrosrdečnosť, ochota a dobré rady tohto pána nám pomohli v tejto ťažkej situácii a presvedčili nás že je to človek na správnom mieste! Bolo 21:00 hod. keď sme mali vstupné dvere opäť funkčné a mohli sme začať s oslavami príchodu Nového roku. Na tento Silvester nikdy nezabudneme a Vám pán Kocmánek ešte raz veľmi pekne ďakujeme. Kováčovci z Lučenca.

Ján Kováč

Ohodnoťte nás